Contact 2017-11-17T16:58:18+00:00

Contact

Bezoek- en post adres:

SALLY Dansgezelschap Maastricht
Lage Kanaaldijk 112-D4
6212NA Maastricht

06 – 29 94 23 50
info@sallydm.nl

Artistiek directeur

Stefan Ernst
stefan@sallydm.nl

Algemeen directeur

Ronald Wintjens
ronald@sallydm.nl

Zakelijk assistent

Sanne Ressen
kantoor@sallydm.nl

Productie coördinator

Sarah-Faye Lombré
productie@sallydm.nl

Educatie Coördinator

Sophie van Heesewijk
educatie@sallydm.nl

Educatie medewerker

Axelle De Rore
axelle@sallydm.nl

Boekingen

Frontaal Theaterbureau
Mirjam Nebbeling
mirjam@frontaal.com
+31 (0)20 – 692 96 03
www.frontaal.com

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van al onze activiteiten en onze nieuwsbrief ontvangen, mail dan je adresgegevens naar kantoor@sallydm.nl